Значення імені. Іменини

Вам цікаво, що означає ваше ім'я чи ім'я коханої, близької, дорогої чи просто знайомої вам людини? Адже кожне ім'я має свою історію і щось таки значить. Переконайтесь в цьому. Ми зібрали для вас історію та значення більшості імен. Серед них як популярні чоловічі та жіночі імена, так і рідкісні імена.

Загалом тут ви знайдете не тільки опис більшості українських та найпоширених зарубіжних чоловічих та жіночих імен, але і коментарі від власників цих імен, які охоче розповідають наскільки правда те, що тут написано. Поділіться і ви з нами своєю думкою. :) Приємного читання!

Чоловічі імена

Чоловічі імена

"А"

"Б"

"В"

"Г"

"Д"

"Е"

"Є"

"З"

"І"

"Й"

"К"

"Л"

"М"

"Н"

"О"

"П"

"Р"

"С"

"Т"

"Ф"

"Ю"

"Я"

Хлопчачі імена. Імена для хлопчиків 2024. Церковні, українські, міжнародні. Імена для хлопчиків значення.

Рідкісні чоловічі імена. Популярні чоловічі імена.

Жіночі імена

Жіночі імена

"А"

"Б"

"В"

"Г"

"Д"

"Е"

"Є"

"Ж"

"З"

"І"

"К"

"Л"

"М"

"Н"

"О"

"П"

"Р"

"С"

"Т"

"У"

"Ф"

"Х"

"Ю"

"Я"

Рідкісні жіночі імена. Популярні жіночі імена.

Імена для дівчинки. Дівочі імена. Імена для дівчаток 2024. Українські, церковні, також імена іншомовного моходження. Імена для дівчаток та їх значення.

Імена для дітей 2024. Імена дітей. Дитячі імена дівчаток та хлопчиків.

Справді - дуже важливо, яким ім'ям назвати дитину. Маля ще не народилось, а батьки вже ретельно підбирають донечці чи синочку найкраще в світі ім'я. І часто навіть сперечаються з цього приводу...

Саме для цього ми зібрали цю інформацію, щоб ви більше могли прочитати про історію та значення імен, почитали коментарі власників та власниць імен про те чи правда там написана і впевнено обрали ім'я для вашого любимого чада!

Нехай вам щастить у 2024-му році, любітеся, ставайте батьками, народжуйте багато діток. Давайте їм такі важливі імена (благо, що вибір імен великий)! І щоб ці прекрасні людські створіння завжди несли радість у ваші серця та щастя у ваш дім!

З любов'ю,
адміністрація сайту "СЬОГОДНІ в історії"

>