Що означає ім'я Ольга, походження імені

За однією з версій походить зі скандинавських мов,  від імені Хельга ( helgi означає "присвячена, "посвята")

Ольга: характер та доля

У дитинстві Оля - серйозна й вдумлива дівчинка. Вона дуже болісно переживає нанесені їй образи, може заплакати після невинного зауваження. Не позбавлена впертості, може довго заперечувати свою провину, нізащо не попросить пробачення.

У школі вчиться нормально, тримається "золотої" середини й за межі шкільної програми не виходить. У товаристві однолітків поводиться спокійно, ніколи не робить учинків, після яких викликають батьків у школу. Учителі завжди задоволені її поведінкою.

Доросла Ольга не домагається значних успіхів у житті, їй не вистачає твердості й наполегливості у вчинках. Схильна до постійного самоаналізу, копання у власних почуттях. Може випробовувати почуття заздрості до процвітаючих подруг. Здатна добре приготувати будь-яку страву. Любить ходити в кіно або на виставки разом із чоловіком або дітьми.

Ольга у коханні та шлюбі

Ольга намагається стежити за своєю зовнішністю, вона досить приваблива. Якщо перша любов не закінчиться заміжжям, то Оля довго переживає цю невдачу. Вона постійно буде порівнювати своїх нових шанувальників з першим у її житті чоловіком і довго не зможе вийти заміж. Ольга буде вірною дружиною. Не прагне командувати в родині, але не терпить порад від чоловіка в її господарських справах.