Біблійне ім'я Ада - друге після Єви жіноче ім'я, що згадується в Біблії, - перекладається як "прикраса".

У дитинстві ці малята доставляють багато занепокоєння батькам і вихователям: вони імпульсивні й уперті, часто в них слабкі легені й горло, нестійка нервова система. Навчання їм дається нелегко.

Трохи чоловічий характер Ади з віком майже не міняється: вона так само імпульсивна, уперта й смілива. Домагається своїх цілей не тільки пробивною здатністю, але й великою працьовитістю. Має успіх у молодих людей. Із власною матір'ю в Ади відносини не складаються.

Доля в Ади нерідко буває важкою. Незважаючи на явний успіх у чоловіків, з якими вона дружить охочіше, ніж з жінками, заміж їй вийти важко, і шлюб найчастіше виявляється невдалим. "Зимові" - з підвищеною чуттєвістю. Перший шлюб у них недовговічний, у шлюбі народжуються дівчатка(у народжених у березні - звичайно хлопчики). Це не "домашні" жінки. Вони терпіти не можуть і не вміють готувати, зате живуть багатим духовним життям, люблять театр, балет, самі дуже пластичні. Годинниками можуть базікати по телефону, ранком не проти повалятися в постелі.

"Літні" не настільки почуттєві, як їх "зимові" тезки, але доля їх теж не балує.

Ці жінки люблять одягатися незвичайно, екстравагантно, завішувати себе блискучою біжутерією, віддають перевагу чорному й жовтогарячому кольорам. Вони непосидючі, охоплені "пристрастю до зміни місць", не проти покомандувати іншими. У цілому ж це добрі люди.

За професією вони - адвокати, музиканти, перукарі, тренери, бухгалтери.