Походження імені Ельдар пов'язують з трьома різними культурами. Перша-це європейська, де скандинавське ім'я Ельдар складається з двох частин і перекладається як «вогненний Воїн», «Воїн вогню». Сьогодні в Данії воно перетворилося в Еллара, а в Швеції, Ісландії та Норвегії збереглося в своєму первозданному вигляді. За другою версією, його пов'язують з грецьким Іліодор( Хеліодорос); значення цього імені перекладається як «дар сонця». Згідно з третьою думкою, Ельдар - це форма Ільдар, що походить від тюрко-перських слів «Іл» — «держава» і «дар» — «володіти», тобто «правитель», «ватажок».

Якщо у хлопчика на ім'я Ельдар в підлітковому віці може бути занадто буйний характер і складна натура, то у дорослого Ельдара зазвичай проявляються риси вже стриманого і більш врівноваженого чоловіка. Дорослий Ельдар, це стриманий, відповідальний, виконавчий, спокійний, терплячий, чесний, справедливий, розважливий, розважливий, врівноважений, доброзичливий, товариський і чарівний чоловік. Конфліктним чоловіка, над яким протегує значення і енергія цього імені, не назвеш. Дорослий названий цим ім'ям чоловік буде всіма силами уникати сварок і конфліктів, це вкрай стриманий і спокійна людина, спраглий спокою і рівноправності, гармонії, але ніяк не сварок.

Він може знайти спільну мову з усіма, тому вписується в будь-яку компанію. Хоча в деяких випадках чоловікові потрібно чимало часу, щоб звикнути до людей з кардинально іншими поглядами. Ельдар володіє тією внутрішньою впевненістю, яка допомагає йому сміливо йти по життю.

Що б не сталося, завжди відчуває, що попереду тільки хороше. Вміє цим заражати інших людей. Не піддається впливу, самостійний у всьому. Наділений хорошою інтуїцією, відмінно розбирається в психології людей.

Будучи людиною творчою, може жити в своєму світі і дивитися на речі крізь призму не завжди реальних переконань. Схильний перебільшувати: ідеалізувати друзів, вважати ворогів гіршими, ніж вони є. У роботі нерідко думає занадто масштабно. Але далеко не кожен раз у нього знаходяться однодумці, завдяки яким можна реалізувати обраний проект.

Кохання та сім’я

У житті Ельдара може трапитися не один шлюб. Все через прагнення чоловіка віддаватися повністю роботі, яке до душі не всякій жінці. Для сімейного життя молода людина вибирає товариську, освічену, здатну підтримати будь-який діалог дівчину. Його обраниця повинна бути м'якою і неконфліктною, адже Ельдар не звик до тиску з боку своєї коханої.

Чоловік дуже цінує свою сім'ю і сімейні цінності. Для нього дружина є підтримкою і однодумцем. Якщо хлопець займається мистецтвом, його обраниця повинна стати не просто музою, а й прихильницею творчості. Молода людина потребує похвали від коханої, але не в неприкритою лестощів, а в істинному захопленні його талантами. З такою дружиною Ельдар підкорить будь-яку вершину і доб'ється великих успіхів.