Французький варіант імені Іоанна.

Жанна в дитинстві дуже своєрідна дитина. Характером більше схожа на батька. Переймає в нього впертість, себелюбність. Любить настільні ігри, бере участь у хлоп'ячих забавах. Намагається дружити з усіма, але образ не прощає й може навіть побитися.

Багато займається спортом, захоплюється лижами, плаванням, волейболом. Серед шкільних предметів найкраще встигає по точних науках. Часто вибирає чоловічу професію, вона може стати, наприклад, відмінним водієм. В одязі віддає перевагу штаням-джинсам, в ошатному платті її можна побачити дуже рідко - на якому-небудь новорічному балі. Може бути непереборною, але користується цим рідко. Дуже "завідна", завжди знайде потрібні слова в будь-якій ситуації.

Швидко вийти заміж не прагне. Устигає одержати спеціальність і попрацювати. Зв'язує своє життя з людиною, яку знає давно й добре, іноді це може бути товариш зі шкільних часів. Жанна в родині лідер. Чоловік завжди може покластися на її інтуїцію й енергію.

Готуванням обідів частіше займається чоловік, Жанна займається домашнім господарством по настрою. У вихованні дітей сповідає строгість, чіткий розподіл обов'язків.