У римській міфології одна з верховних богинь, дружина Юпітера, покровителька шлюбу.

Юнона завжди повинна бути в центрі уваги. Людина по натурі творча, вона вміє створити навколо себе атмосферу веселощів і свята. Це заводила, організатор усіляких вечорів, капусників, дівишників і навіть хлопчишників, на яких буває єдиною жінкою.

Застілля - от місце, де проходить чимала частина її життя. Відвідаєте захворілу Юнону й ви побачите, як вона перетвориться і буквально видужає на очах, як тільки займе своє місце на чолі столу. Юнона добра, уміє співчувати людям, у неї гарна інтуїція. Але довірливість приносить їй чимало прикростей. До того ж вона нерозбірлива у виборі друзів і нерідко буває оточена нещирими й навіть нечесними людьми.

У Юнони гарний художній смак, вона любить колекціонувати гарні речі. А нове плаття з нагоди чергового торжества, причому таке, щоб ним були всі вражені, - майже неодмінна умова її існування. Тільки зшиє його кравчиня. Рукоділля, як і кухня, та й інші побутові турботи, її захоплюють ненадовго.

Звичайно Юнона - цінний працівник, тільки не завжди зручний для керівництва. У неї підвищене почуття справедливості, що змушує її брати участь ледве не в кожному виробничому конфлікті. У такі моменти Юнона перетворюється в борця, що стоїть на барикадах із прапором у руках.

Стабільне сімейне життя - не її доля. Юнона нерідко бездітна або має одну дочку. Це яскраво виражена "сова", яку не добудишся по ранках. І не варто цього робити, у ці хвилини вона агресивна.