Це ім'я - видозмінена форма імені Георгій, що означає "хлібороб".

У дитинстві Єгор старанний і працьовитий. Учиться добре, але можуть бути конфлікти з якою-небудь учителькою, що не сподобалася. У такій ситуації, оскільки Єгорові властиві впертість і недовірливість, найкраще перевести хлопчика в іншу школу.

Не переносить обману, так можна втратити його розташування назавжди. Має гарні ділові якості, здатний правильно оцінити обстановку й знайти вихід зі скрутного стану. До негативних властивостей характеру можна віднести запальність і настирливість. Якщо Єгор буде начальником, то не виключено, що він подовгу буде вичитувати своїх підлеглих за будь-які вчинки. По службовим сходам просувається легко. Товариші по службі цінують у ньому цілеспрямованість, обов'язковість і принциповість. Найбільше Єгора в дівчатах залучає скромність. Його дратують яскраво одягнені й оздоблені жінки, що прагнуть залучити до себе увага в першу чергу зухвалою поведінкою. У відносинах з жінками Єгор простодушна людина. Його визнання в любові щирі й серйозні.

Він не здатний на обман. Чудовий сім'янин, зразковий хазяїн. Якщо дружина намагається заявити про своє лідерство в сім'ї, у конфлікт не вступає, але в серйозних питаннях може виявити твердість.