Це рідкісне зараз слов'янське ім'я означає "владар".

Всеволоди мають завзятий характер. Талановиті, сильно розвинене почуття власної гідності. По своїй натурі вони кар'єристи, для своїх цілей використають іноді не цілком чесні засоби. Серед Всеволодов зустрічаються лікарі, математики, спортсмени, службовці.

Серед колег по роботі завжди на гарному рахунку. Товариські, але нанесену їм образу подовгу не забувають. "Зимові" Всеволоди схильні до загострення відносин і прагнуть підкорити людей своїй волі. Не дуже довірливі, наполягають завжди на своєму способі рішення питання. Намагаються не вдаватися до чужої допомоги. Всеволоди мають дуже широке коло інтересів, допитливі. "Літні" Всеволоди спокійні й терплячі. Мають підвищену чутливість, іноді їм зраджує почуття гумору. Розважливі й люблять давати поради.

У сімейному житті Всеволоди прагнуть до лідерства. Тому в них часті розлучення й повторні шлюби. Відносини в сім'ї складаються важко, не завжди дружини знаходять загальну мову зі свекрухою. Однією з головних, стримуючих сім'ю причин, є діти. На них спрямовані найдужчі батьківські почуття.