Ім'я германського походження (лісовий володар).

Звучить твердо й жорстко, хоча по суті своїй воно ліричне. Це рідке ім'я цілком підходить для того, щоб його сьогодні давали дітям. Характер покладливий. У дитинстві хворіють, як і всі діти, рано починають ходити. Важко прокидаються ранком. Не люблять ходити в дитячий садок, але швидко звикають і сходяться з іншими дітьми. У них гарний слух і гарна пластика.

У дітей, народжених у березні, - слабке горло, вони піддані інфекційним захворюванням. Зовні схожі на матір, а характером - у батька. Займаються плаванням, гімнастикою, хокеєм, але тільки для загального фізичного розвитку, беруть участь у хоровому й драматичному гуртках. Багато читають пригодницької літератури, люблять ходити в кіно й у цирк. У них багато друзів. Сміливі й уперті, але не егоїсти, можуть прибрехати, скоріше нафантазувати. Народжені взимку - зі складним характером, акуратні до педантизму. Бридливі. Талановиті й працьовиті, вони надходять учитися у вищі навчальні заклади, багато хто закінчують консерваторію або театральний інститут. Друзі цінують їх високо.

"Осінні" - дуже вразливі, ретельно підбирають собі друзів. Розважливі, ніколи не вчинять нерозважно. Женяться пізно. У них золоті руки, і дружини дуже задоволені цією обставиною. Люблять риболовлю, полювання. У сімейному житті терпимі, розходяться рідко. "Літні" - надзвичайно добрі й часто стають жертвою своєї доброти.