Походить від латинського слова, яке означає: благословенний.

Це дуже добрі, спокійні, хоча й захопливі хлопчики, батькам з ними немає турбот. Розвиваються гармонійно, займаються спортом. У школі вчаться добре, учителі не мають до них претензій. Люблять тварин.

Хотілося б виділити "зимових", які досягають більших висот, хоча вони не кар'єристи й у житті їм доводиться важкувато. Вони принципові й уперті. У дозрілих літах - розважливі, не роблять нічого поспіхом, спочатку все обміркують. Користуються повагою друзів. Дуже обережні в справах і обов'язкові. Не люблять, коли спізнюються до них на зустріч, і самі також пунктуальні. Не цураються домашньої роботи, допомагають друзям. Виховуються, як правило, однією матір'ю. У вільний час можуть займатися конструюванням моделей пароплавів. Слід особливо зазначити їхню працьовитість.

Серед Бенедиктів зустрічаються інженери, художники, скульптори, бухгалтери, водії, електрики, педагогіки, автомеханіки, учені; вони можуть стати письменниками, але це стосується тільки "осінніх".

Женяться не завжди вдало, але стають гарними батьками. У Бенедиктів золоті руки, вони неперевершені майстри в облаштованості свого будинку. Гостинні, уміють розважати друзів, добре водять машину, її ремонт нікому не довіряють. Багато хто з них запеклі рибалки й грибники.