Коли відзначають всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва?

Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва відзначають щороку 9 листопада

Офіційні привітання до всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

Всіх працівників культури, вітаю зі святом! Бажаю багато нових творчих ідей, втілення задумів, що принесуть користь сучасності та стануть частиною історії. Бажаю багато енергії та сили, щоб ви могли так само, продовжувати збагачувати і висвітлювати нашу культурну спадщину. Шановні працівник культури та аматори народних мистецтв, зберігайте, примножуйте і даруйте красу високого таланту вашим вдячним глядачам. Щастя вам і добробуту.

_____________________

Вітаємо вас, дорогі працівники культури та аматорів народного мистецтва з  професійним святом! Ви присвятили своє життя благородній справі, для кожного жителя нашої країни, адже культура – надбання всього народу! Тож нехай в улюбленій роботі, як і у особистому житті, вас супроводжують удача та натхнення, а доля нехай невпинно підносить приємні сюрпризи!

Неофіційні та особисті привітання до всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

Вітаю тебе зі святом, творчу особистість та хорошу людину. Ти носій знань, досвіду та умінь, які через відповідні образи чи організацію простору навколо себе, передаєш своєму глядачеві чи слухачеві. Ти як ніхто вмієш словом, поглядом, паузою чи рухом, передати свої емоції кожному. З Всесвітнім днем культури! Бажаю успіхів, міцного здоров'я, незмірного щастя і добробуту в сім'ї та в мистецтві роботі. Продовжуй творити і дарувати людям щастя і позитивні емоції. Допомагай нам не загубити свою історію та важливі події. Нехай муза ніколи тебе не покидає!

_____________________

Хорошого актора, працівника культури та мистецтва, вітаю з професійним святом. Ти справжній талант, людина з тонким емоційним станом та з глибоким знаннями в різних галузях життя. Ти створюєш нові образи та предмети, які допомагають відкрити душу, відчути осяяння від осмислення та розуміння суті речей та подій. Вітаю тебе з професійним святом,  бажаю відкривати та передавати нові відчуття, нові емоції, нові грані своєї особистості.

_____________________

Вітаю тебе з професійним святом - днем працівника культури! Ти і твої колеги кожен день намагаєтеся не просто розважати, а й вчити, розвивати і нти кожного з нас! Я бажаю тобі, щоб твоя робота завжди приносила тобі почуття задоволення, а її плоди принесли визнання та славу не лише в Україні, а далеко за її межами!