Етимологія імені Родіон пов'язана з історією Стародавньої Греції. Вважається, що воно утворилося від грецького слова "родеос", яке перекладається як»рожевий". Інша версія пов'язує його походження з грецьким "Родіон«, що означає»житель острова Родос".

В дитинстві Родіон росте чутливим хлопчиком, він образливий і дуже сприйнятливий, але зрідка здається занадто флегматичним. З ранніх років Родіон дуже гордий, знає собі ціну і завжди може за себе постояти. Для цього хлопчика дуже важливий приклад батьків, які повинні прищеплювати полювання до навчання, мистецтва, спорту. Родіон - здібний хлопчик, він непогано вчиться в школі, але в число відмінників, як правило, не входить.

Ставши дорослим, Родіон стає набагато врівноваженішим, але його активність нікуди не зникає. Він починає краще вчитися, а також захоплюватися спортом, особливо його командними видами. Родіон з легкістю заводить нових друзів завдяки своїй товариськості і відкритості. Однак йому слід навчитися розбиратися в людях, щоб уникати сумнівних особистостей. Також у Родіона можуть виникнути проблеми через алкоголь, з яким він переборщує

Родіон не терпить самотності, навколо нього завжди багато друзів, яких він здатний підтримати в найважчі хвилини. При цьому до сентиментальності носій даного імені не схильний, скоріше, навіть навпаки-зовні він надмірно суворий, але насправді це лише маска.

З позитивних якостей характеру Родіона можна відзначити врівноваженість, спокій, доброзичливе ставлення до оточуючих. Він делікатний, завжди чуйний до тих, хто потребує допомоги.

Негативною рисою є недостатня любов до себе. Допомагаючи іншим, він забуває про свої потреби і часто може опинятися в незручних ситуаціях.

Кохання та шлюб

Дружиною Родіона стає зовні приваблива, розумна, всебічно розвинена і працьовита дівчина. Вона повинна бути хорошою господинею, так як володар цього імені дуже цінує домашній затишок. З дружиною у нього зазвичай складаються дуже хороші і міцні відносини, так як будуються вони на взаємній повазі і дружбі. У сім'ї всі обов'язки розподіляються навпіл, Родіон завжди прагне допомогти дружині по господарству. Він-прекрасний чоловік і турботливий батько. Бере активну участь у вихованні своїх дітей, яких у нього чимало.