У перекладі з латинського: Божий день, що належить Богу (або той, хто народився в неділю).

Маленька Домініка - здорова й безтурботна дитина. Вона з дитинства смілива, уперта й уразлива. Характер у неї незалежний, колективних ігор не переносить, скоріше буде возитися з ляльками у власному куті, нікого не беручи в компанію.

Зовні вона схожа на батька, а всі звички в неї - материнські. До школи звикає важкувато. Освоївшись, починає робити успіхи. У неї гарна пам'ять, вона знає багато віршів напам'ять і охоче буде читати їх у колі знайомих.

До шістнадцяти років характер цих дівчаток міняється: стає більше важким, відносини з матір'ю зовсім розладжуються, між ними виникає повне нерозуміння. Пізніше, вийшовши заміж, вони також не можуть знайти спільно мову зі свекрухою й намагаються жити з нею нарізно. Домініка прагнути затвердитися в житті, вона має гарну інтуїцію, її важко провести, до того ж вона недовірлива.

Гостинна й сама із задоволенням ходить у гості.

"Зимові" - влюбливі й імпульсивні: спочатку роблять учинок, а потім починають усвідомлювати, що вчинили необачно.

"Літні" - надмірно добрі й безхарактерні, ці якості не приносять їм нічого гарного. Бридливі.

"Осінні" - модниці, одягаються трохи незвичайно, їхні кольори -фіолетовий і червоний. Вони - правдолюбки, і "боротьба за правду" часто не кінчається для них добром.

Вибирають собі професії медсестри, педагога, художника, лікаря, журналіста, вагоновода, перукаря, продавця, екскурсовода, телефоністки, кухаря, співачки.