Що означає ім'я Артем (Артемій)

У перекладі з давньогрецького Артеміос (Αρτέμιος) означає "неушкоджений", "бездоганного здоров'я".

Артем (Артемій): характер та доля

Незважаючи на своє ім'я Артеми в дитинстві постійно хворіють на респіраторні захворювання. У школі, як правило, у них не виникає ніяких складностей. Артеми спокійні, намагаються бути ненав'язливими в спілкуванні. Товариські й дружелюбні.

Можуть об'єктивно оцінити ситуацію. Завжди говорять правду, через що можуть потрапити в неприємну ситуацію. Усього домагаються своєю працею, кар'єра для них не головне. Дуже віддані й уміють зберігати таємниці.

Артеми можуть бути лікарями, журналістами, електриками, архітекторами, учителями, будівельниками. Їм доступні практично будь-які професії й скрізь вони процвітають. Для жінок Артем - знахідка. Він гарний чоловік, зразковий сім'янин.

Завжди допомагає по будинку. Любить подорожувати й приймати гостей.

"Осінні" Артеми наполегливі, але не конфліктні. Мають здібності, але не всі з них будуть реалізовані.

"Зимові" - більші сперечальники, люблять переливати з пустого в порожнє. Їм часто дістається через те, що прагнуть завжди й у всьому узяти гору. Як правило, у першому шлюбі їм не щастить, але заради дітей вони несуть свій хрест. Дуже обов'язкові. Друзів у них небагато, вони не кожного назвуть своїм другом. Добре продумують свої дії й насторожено ставляться до партнерів - якщо у відношенні останніх виникає яка-небудь підозра, дипломатично відмовлять їм.

"Літні" - більш спокійні й терплячі до думки інших, хоча й захопливі натури. Вони піклуються про слабких, люблять тварин. Не позбавлені поетичного хисту. Мають непогану інтуїцію. Добре водять машину, люблять їздити у відрядження, подорожувати. У них усе ладиться в руках; почавши справу, неодмінно доведуть її до кінця.