У грецькій міфології - Богиня весни.

Маленька Майя - улюблениця батьків, мама вважає свою дочку найкращою серед всіх дітей. Швидко починає розуміти, що до того. Щоб домогтися бажаного, треба бути слухняною й зразково поводитися. Після досягнення бажаного може стати байдужою й неуважною.

Завзятість і наполегливість не в характері Майї. Якщо відносини із учителями не складаються, то вона втрачає інтерес до навчання, але якщо вчителі будуть хвалити її хоча б зрідка, то натхнена Майя в навчанні буде однієї із кращих. У більш старшому віці стає помітним прагнення бути першою, з'являється категоричність у висловленнях. Вона може зробити непогану кар'єру й стать керівником великого колективу, де панує дисципліна й де серед підлеглих не прийнято обговорювати свою начальницю.

Майя швидко знаходить собі чоловіка. Вона рухлива, товариська, легко захоплюється. Любить гарні речі, тому чоловікові доведеться примиритися з тим, що дружина часто буде наполягати на покупці дорогого одягу, меблів, і через це доведеться постійно влазити в борги.

Майя ревнива, здатна влаштувати чоловікові сцену навіть у присутності чужих людей. Непоступлива в тім, що стосується її особистих інтересів. Не погодиться відігравати роль покірливої невістки у відносинах зі свекрухою, що може викликати серйозний конфлікт у родині.