З дитинства дуже рухливе, уперте й уразливе створіння.

Часто хворіє, і батьки потурають їй у всьому. Хоча дівчинка з лінню, любить поспати зранку, проте в школі вчиться добре, займається музикою, хореографією. Зовні схожа на батька, характером же пішла в матір. Уміє прекрасно, майже професійно "прикидатися", коли хоче домогтися свого й майже завжди домагається поставленої мети. Цю звичку Каріна зберігає й ставши дорослою. Каріна - "демонстративна" особистість. Її потреба залучити до себе увагу, бути в центрі подій, воістину не знає меж. Навколишні часто приймають цю рису за бажання бути визнаною, оціненою по достоїнству, тим більше що достоїнства в Карини, безсумнівно, є.

 

"Літні" Карини, навпроти, доброзичливі й терплячі. Вони з теплом ставляться до людей, товариські, їхній будинок широко відкритий для гостей, і ці достоїнства з лишком переважують маленькі недоліки таких Карін: вони ласунки й не терплять мити посуд.

Каріна, як правило, приваблива. Обожнює великі гроші й гарних чоловіків. У неї прекрасна інтуїція, вона вміє проникати в психологію людини й знайти потрібний тон спілкування. Особливо успішно такі жінки можуть працювати в педагогіці, у сфері , де доводиться мати справа з людьми.

Каріна у коханні та шлюбі

Вона егоїстична й ревнива, заміж виходить рано, по жагучій любові, але перший шлюб рідко складається вдало. Багато Карін просто не пристосовані до сімейного життя, особливо це стосується "зимових" - вони завжди й усім незадоволені, мало який чоловік здатен витримати їхні нескінченні претензії. Піддавшись емоціям, вона може влаштувати скандал, про що потім шкодує. Карина намагається привнести в сімейне життя різноманітність, їй не подобається рутина і одноманітність.