Що означає ім'я Вадим

Про походження цього імені не існує якогось сформованої думки. По одній з версій, воно походить від давньоруського слова "вадити", що означає "сперечатися", "сіяти смуту", "обвинувачувати". За іншою версією, "Вадим" - це варіація давньоруського "Владимир", що означає "водити мир". Ще за однією версією це ім'я означає людину з якоюсь вродженою вадою .

Вадим: характер та доля

У дитинстві Вадим дуже непосидючий. Він постійно перебуває в русі, любить побігати й пограти, даючи при цьому вихід своїм емоціям. Дорослим постійно доводиться просити його поводитися потише. В основі такого неспокійного поводження Вадима лежить величезна внутрішня енергія, що вимагає виходу.

На зауваження батьків Вадим намагається відреагувати правильним чином, тому що відносини з матір'ю й батьком значать для Вадима дуже багато. Він любить батьків і не хоче їх засмучувати. У школі Вадим учиться добре, хоча можуть бути й скарги на його непосидючість. Вадим може стати гарним керівником. Він непогано розуміє людей, проявляє про них турботу, виконує дані обіцянки. Дуже працьовитий і цілеспрямований. Взявшись за якусь справу, завжди доводить її до кінця. Вадим розважливий і має чималу хитрість. Не робить непродуманих учинків і не говорить нічого зайвого.

Вадим здатний установити контакт із потрібними людьми й домогтися від них необхідного співробітництва. Відносини з діловими партнерами для Вадима іноді перетворюються у свого роду змагання, у якому він намагається обов'язково перемогти. Вадим - легко захоплива натура. Він легко може пристраститися до карт, інших азартних ігор. У нього є схильність до ризику.

За святковим столом головний принцип Вадима "гуляти, так гуляти", що іноді приводить до неприємних наслідків. "Зимові" Вадими не відразу визначаються у виборі спеціальності, друзів, дружини. "Літні" Вадими більш м'які по натурі, іноді навіть трохи ледачі.

Відносини з жінками у Вадима складаються непросто. Зустрічаючись тривалий час із однією дівчиною й подумуючи навіть про одруження на ній, він раптом захоплюється іншою. Але якщо Вадим закохується по-справжньому, те це серйозно й надовго.