Що означає ім'я Дарія

Жіночий варіант імені перського імені Дарій  داریوش  (Даріауш) перекладається із давньоперської, як "переможниця". Дарія - це давньогрецький варіант імені - Δαρεία.

Дарія: характер та доля

Дівчинка Дарка в дитинстві часто командує своїми однолітками в іграх. Вона тямуща, імпульсивна у вчинках. Може швидко навести порядок серед дітей і навіть побитися із забіяками. Не виносить самітності, любить гучні й веселі ігри.

Але Дарія проводить час не тільки в забавах, але й багато допомагає матері у веденні домашнього господарства. Вона привчена до організованості й наполегливості.

Всі книги й зошити складені в порядку. Учиться непогано, але подовгу сидіти за уроками не може, їй не вистачає посидючості й працьовитості. Виручає її природна кмітливість і гарна пам'ять. Однокласники побоюються її їдких зауважень. Учителі бачать у ній помічницю, але суспільною роботою займається без бажання й намагається ухилитися від неї. Дарія добре шиє й в'яже, уміє зі смаком одягатися. Косметикою не зловживає. Найбільше їй підійде робота журналіста, психолога, страхового агента.

Дарія у коханні та шлюбі

Одружуючись, Дарія вважає, що спільне життя повинне починатися "з нуля". Всі дошлюбні захоплення, романи, прихильності повинні бути викреслені. Для сімейного життя береться тільки те, що дозволить їй і чоловікові почувати себе щасливими.

Дарія відразу починає ладнати з усіма родичами чоловіка, запрошує їх у гості. Любить займатися домашнім господарством. Її пристрасть - це всілякі варення, соління й консервування. Береже самолюбство чоловіка й при сторонніх усіляко уникає робити йому критичні зауваження.