Що означає ім'я Софія

Ім'я має давньогрецьке походження від слова "σοφία" й означає "мудрість".

Софія: характер та доля

Маленька Софія - ніжна, добра дівчинка. У відносинах з незнайомими людьми соромлива й не відрізняється зайвою довірливістю. У той же час вона здатна виявити співчуття до слабкої й беззахисної істоти й надати посильну допомогу людині, що потрапила в скрутний стан. Товариші по службі особливо цінують у Софії сумлінність і лагідність. Вона гарний фахівець і швидко просувається по службовим сходам. Усього в житті домагається сама, не розраховуючи на допомогу. Софія делікатна, тому не завжди зможе перервати тривалу розмову, щоб не нанести людині образу. Стежить за модою, але в одязі не допускає екстравагантності. Любить приймати гостей.

Софія у коханні та шлюбі

Софія-яскрава і пристрасна жінка, часто приховує свою палку натуру. Любов для неї - найважливіше почуття. Її майбутній чоловік повинен бути сильним, надійним, забезпеченим і турботливим чоловіком. Він повинен завойовувати і підтримувати її кохання та пристрасть.

Здатна зламати благополучне сімейне життя, якщо в житті зіштовхнеться із сильним любовним почуттям. З батьками чоловіка підтримує гарні стосунки. Вона завжди готова надати допомогу чужій дитині, що лишилась на час без догляду, буде доглядати за самотньою бабусею.