Більшості з нас це ім'я знайомо по творам Шекспіра, можливо воно було вигадано великим драматургом.

Свій нелегкий характер маленька Джульєтта успадкувала від матері, а зовнішні дані - від батька. Вона більше прив'язана до батька, з матір'ю же майже до самого заміжжя не знаходить спільної мови. У школі вчиться непогано, устигаючи займатися й музикою, і танцями.

Любить читати романи "про любов", іноді веде щоденник. Джульєтта добра й незлопам'ятна, хоча часом буває непередбачена - може раптово, без видимої причини розірвати всі відносини з людиною.

Деякі Джульєтти пізно виходять заміж, хоча мають успіх у чоловіків, а можливо, саме тому - вони перебірливі наречені. Люблять товариство, охоче ходять у гості - охочіше, ніж приймають їх у себе. Гарні кулінари й ласунки. "Зимові" - нервові, дратівливі й дуже незалежні. Не виносять ні найменшої критики у свою адресу й чинять завжди по-своєму. Вони наділені багатою уявою й часом надмірною емоційністю: події в якому-небудь кінофільмі, що сподобався, або спектаклі Джульєтта буде переживати так, ніби це відбувалося в її власному житті.

Зайва емоційність, що граничить із екзальтованістю, заважає їм налагодити добрі стосунки зі свекрухою. Це той тип жінок, які люблять бути на очах.

"Літні" Джульєтти товариські, гостинні й дуже чуттєві.

"Осінні" - прагматичні й розважливі, обмірковують кожний свій крок, так само, зваживши всі "за" і "проти", вони виходять заміж. Вони контактні, легкі на підйом, прості в спілкуванні, уміють вислухувати думку іншого. Народжені восени Джульєтти по характеру - оптимістки й не виносять людей недовірливих, вічно ниючих.

Жінок з таким ім'ям можна зустріти серед акторів і екскурсоводів, учителів іноземної мови й інженерів, продавців і манекенниць, програмістів і лікарів.