У давньоримській міфології Веста - дочка Сатурна, покровителька домівки.

Прагнення командувати всіма й усюди проявляється в цих жінок з дитинства. Маленька Веста неодмінно домагається свого, за всяку ціну змусить батьків виконати її бажання, може й істерику закотити в магазині, якщо їй не куплять іграшку.

Схожа скоріше на батька й прив'язана до нього більше, ніж до матері (цікаво, що в "зимової" Вести характер материнський, а у всіх інших - батьківський). "Зимова" Веста товариська, вона любить гучне товариство й не переносить самітності, "літня", навпроти, соромлива, нерішуча й трохи замкнута. Проте в тієї й іншої багато друзів, вони добрі, не заздрі, ніколи не відмовляться допомогти іншому. Правда, вони трохи неспритні й, допомагаючи, часто тільки заважають.

Жінки з таким ім'ям зовні привабливі й звертають на себе увагу чоловіків, одягаються вони яскраво, помітно. Вести не позбавлені талантів: багато хто з них непогано малюють, танцюють, пишуть вірші.

У родині ці жінки верховодять, і чоловікам їх доводитися миритися із цією обставиною. Господарки вони непогані, дружини - уважні, і матері - турботливі. На жаль, в "осінніх" Вест - слабкі легені, провесною й восени хвороба дає про себе знати.