Жіноча форма імені Євгеній, у перекладі із грецького - "шляхетний".

Дівчинка Женя придумує свій власний світ, що сторонній людині важко зрозуміти, там свої закони й правила. У той час, коли діти захоплюються Червоною Шапочкою, у Жені може виявитися інтерес до релігії, і вона з інтересом буде читати біблійні історії. Проявляє схильність до рукоділля, вишивки.

Може подовгу грати на самоті, але їй не чужі й звичайні дитячі розваги - катання на велосипеді, гра в ляльки. Допитлива, учиться з інтересом, задає багато питань. Однокласники цінують Женю за справедливість, готовність надати допомогу. Постійно відчуває потребу в спілкуванні з батьками. Про відносини між різними статями довідається зі спеціальної літератури й до дружби із хлопчиками ставиться строго. Дуже пунктуальна й через це іноді викликає роздратування в навколишніх. З віком,

Женя стає більше неуживчивою, упертою й уразливою. Часто подає привід для сварок, тому що легко може надутися через дурницю й зіпсувати настрій навколишнім.

Женя може стати гарним лікарем, юристом або домогосподаркою.

Любителі легких перемог над жінками швидко пізнають строгість вдач Євгенії. Їй більше до душі чоловіки зі старомодними манерами, увічливі й стримані. Євгенія вміє красиво накрити стіл і приготувати вишукані блюда. Запаслива, гроші витрачає ощадливо.