У римській міфології - богиня квітів і весняного цвітіння.

Флора - натхненна натура, з багатим духовним світом. Вона цікавиться серйозною літературою, наприклад по античній історії, філософії, нерідко веде щоденники, пише вірші, захоплюється музикою. Театралка. Прочитане і побачене сприймає надзвичайно емоційно.

Проживає разом з героями їхнє життя, особливо якщо мова йде про любовні романи. Швидко знаходить загальну мову з будь-якою людиною, у шкільні роки більше дружить із хлопчиками - ті обожнюють її. Флора дуже проста в спілкуванні, не виносить людей зарозумілих, хвалькуватих. Уміє вислухувати чужу точку зору й володіє даром переконання; її думка завжди має вагу у навколишніх.

Заміж виходить пізно: створивши у своїй розвиненій уяві ідеал чоловіка, довго не може його знайти. Вийшовши заміж, намагається підкорити собі чоловіка - часто цілком успішно. Зразковою господаркою Флору не назвеш, вона буває нею по натхненню.

Вона здатна й непогано просувається по службовим сходам. На жаль, це ім'я, що може прикрасити будь-яку жінку, сьогодні зустрічається вкрай рідко.