Рідкісне сьогодні ім'я Казимир означає: повідомляти, оприлюднити мир. Від чоловічого імені виникло жіноче ім'я Казимира.

У Казимирів у дитинстві складний і впертий характер. Приносять чимало проблем батькам. У них слабкі легені, учаться непогано, але трохи ледачі. Вони сміливі й навіть задиристі, але це стосується тільки "зимових". Схожі на батьків. Не завжди пунктуальні.

Хоча в них багато приятелів, тісно спілкуються вони тільки з одним другом. Займаються спортом. Допитливі не по роках, хитруваті, іноді обманюють батьків. "Літні" захоплюються футболом і тенісом. Розважливі, обмірковують кожний крок. Вислухують поради, але роблять все по-своєму. Багато читають, люблять книги про подорожі й пригоди.

"Весняні" - колекціонують марки й різні дрібнички, люблять ремонтувати радіоапаратуру й непогано справляються із цим. Часто скаржаться на горло. Женяться після тридцяти років.

За професією вони артисти цирку, лікарі, ветеринари, водії, бухгалтери, кравці, механіки швейних машин, електрики, слідчі. У них золоті руки, вони акуратні й усе роблять по господарству в будинку. Не люблять їхати далеко за межі свого міста. У цілому ж доля не балує їх, однак незважаючи на це, вони сповнені оптимізму.