Ім'я походить від латинського слова "лярус", що означає "чайку".

У дитинстві Лариса - замкнута дитина, непомітна на тлі активних, прагнучих виділитися перевесниць. Щоб розвити в дівчинці віру у власні сили, здатність бути відповідальною за свої вчинки, треба купити Ларисі собаку, доглядаючи за якою, вона зможе перебороти свою непевність. Доросла Лариса часто повністю присвячує себе роботі й улюбленій справі. Вона, як правило, багато обдарована натура, може домогтися більших успіхів у лінгвістиці, філології, програмуванні. Беззавітно любить дітей і може бути прекрасним вихователем у дитячому садку.

Діти відразу почувають її м'якість і доброту. Лариса багато чого приймає близько до серця, легко ранима. Маючи слабкий характер, вона може стати коханкою одруженого чоловіка, а потім не зможе знайти в собі сили розірвати цей зв'язок.

Вийшовши заміж, не намагається займатися перевихованням свого чоловіка, приймає його таким, який він є зі своїми недоліками. В інтимних відносинах Лариса - ніжна, тонка, чутлива жінка. Терпимо ставиться до не завжди справедливого до неї відношення.

Єдиною подією, здатною змусити Ларису піти на розрив у шлюбі, є невірність чоловіка. Вірна в подружніх відносинах, вона ставиться до зрад з відразою, тому здатно на швидке розлучення, хоча майбутня самітність доставить їй багато неприємностей.