Що означає ім'я Аркадій

Ім'я Аркадій походить від грецького слова "аркадос", що означає жителя Аркадії (регіон Древньої Греції).

Аркадій: характер та доля

У дитинстві Аркадій загальний улюбленець. Бабусі й дідусі в ньому душі не чають. Для батьків він найбільша радість в сім'ї. Аркадій повинен відчувати на собі захвати й розчулення всіх найближчих родичів.

Але атмосфера загального поклоніння не зіпсує Аркадія, він буде завжди готовий відгукнутися на прохання про допомогу й зробить усе від нього залежне. Любов і добро, дані Аркадієві в дитинстві, будуть повернуті Аркадієм людям протягом всього життя . Аркадій товариський, здатний згладити й погасити конфлікт у колективі. Він обов'язковий і завжди намагається виконати обіцяне. Слабістю Аркадія є схильність до алкоголю, причому прояв цього пороку носить випадковий характер, і часом Аркадій, повертаючись додому, зненацька опиняється у випадковій компанії.

Аркадій у коханні та шлюбі

Аркадій вірний у шлюбі, і сім'я - головне в його житті. Сварки в сім'ї - рідкість. Аркадій любить проводити час із маленькими дітьми. Заради сім'ї Аркадій пожертвує кар'єрою й роботою, що буде віднімати в нього час на шкоду відносинам із близькими. Аркадій віддає перевагу стабільному сьогоденню можливому успіху в майбутньому.