Ім'я походить від давньогрецького слова "геннадіс", що означає "шляхетний, родовитий".

Геннадій з дитинства має суперечливий характер. Він може влаштувати негарну сцену в магазині, упасти на підлогу, зайтися лементом, вимагаючи купити іграшку.

Але часом він стає просто ідеальною дитиною - слухняним і уважним. Швидко починає міркувати, на кого і як можна подіяти, щоб домогтися бажаного. Уміє пристосовуватися до обставин. У старшому віці буде намагатися будь-якими способами виділитися серед навколишніх і звернути на себе увагу. Може зробити незвичайну зачіску, обрати екстравагантну манеру поводження. Геннадій має складний характер. На роботі намагається бути в числі перших.

Уміє заробляти гроші, борги повертає неакуратно. Уразливий, на критичні зауваження реагує болісно. Любить красиво прибрехати. Може зазнатися від похвали. У сімейному житті цінує затишок і комфорт. Любить сидіти за добре сервованим столом.

Майбутню супутницю життя вибирає особливо ретельно. Жадає від дружини обов'язкового виконання різноманітних капризів і примх. Якщо дружина погодиться на такий компроміс, то життя буде не таким поганим. Геннадій буде домагатися успіхів по службі, надавати допомогу по будинку, не буде пропадати після роботи зі своїми друзями.