Жіноча форма імені Валентин.

З раннього дитинства у Валентині помітна доброта. Вона здатна поділитися із близькими всім, що в неї є. Погоджуючись допомогти, вона може створити собі додаткові труднощі, але сприйме це як саме собою зрозуміле. За свою безкорисливість вона не чекає подяки, і робить це не з розрахунку, а тому, що не може залишатися байдужою до чужого лиха.

Валентина запальна, може посваритися із близькою подругою, але через кілька хвилин уже готова миритися. Її вдача чимсь схожа на мінливе весняне сонце. Близькі люди, що добре знають її м'який і відхідливий характер, без образи прощають ці скороминущі сплески емоцій. Заміж виходить по любові, але її почуття народжується скоріше як відповідне на почуття іншої людини, що зазнає до неї сильну любов. Вона не може приректи людину на страждання й погоджується зв'язати з ним свою долю.

Валентина повністю занурюється в сімейне життя. Увесь свій час вона присвячує чоловікові й дітям. Любить приймати гостей і сама легка на підйом. Прийшовши в гості в чужий дім, обов'язково постарається надати допомогу господарці.

Любить азартні ігри, при цьому втрачає над собою контроль і може крупно програти. До спиртних напоїв ставиться зневажливо, але келих шампанського вип'є із задоволенням.