Ім'я Платон прийшло до нас з грецької мови. Воно походить від слова «платюс» і означає «широкий», «широкоплечий». Часто його асоціюють з назвою відомого давньогрецького філософа, який отримав таке ім'я через нестандартних широких плечей.

У дитинстві Платон є бешкетним і навіть шкодливим дитиною, але в дорослому житті назавжди розлучається з такими якостями. Згодом він перетворюється в домовитого, статечного, турботливого і розважливого мудреця. Його креативність полягає в невичерпної працездатності. Йому нічого і ніколи не вдається домогтися просто так. Але по життю він завжди йде попереду не натовпу, а людських знань, поглядів, прагнень.

Але є у маленького Платона і погані риси, до яких можна віднести його егоїзм і самолюбство. Цей хлопчик абсолютно не переносить критику: починає кричати, істерити, аби показати, що насправді він найкращий. Це не тільки ставить в ступор його батьків, але і заважає самому Платону взаємодіяти з іншими дітьми.

Уже в підлітковому віці у Платона проявляються справжні чоловічі риси. Він впертий, рішучий, тримає своє слово і завжди готовий прийти на допомогу. Крім цього хлопця завжди оточує величезна кількість друзів і знайомих. Він легко заводить їх завдяки своїй комунікабельності, товариськості та добродушності.

У чоловіка дуже твердий, часом навіть жорстокий, характер. Він безкомпромісний, гордий, але дуже працьовитий і завжди тримає слово, за що більшість людей (незважаючи на емоційність Платона) все ж відчувають до нього повагу.

Працьовитість і завзятість допомагають Платону в роботі. Успіх у науковій діяльності, викладацькій та дослідницькій роботі приходить не відразу. Труднощі виникають також через складність і прямолінійності його характеру. Платон - не кар'єрист, він філософ, а в суспільстві, де панує меркантильність і лицемірство, такій людині досягти професійних висот важко. Він не гне спину перед начальником, не прагне до колективного спілкування. Співробітники поважають його за врівноваженість характеру, допитливість розуму, гуманність і доброту.

Сім'я і шлюб

Якщо Платон довго роздумує над своїми відносинами з жінкою, розрив неминучий. Тому він одружується відразу, як тільки відчує в душі тепло і довіру до дівчини. Іноді таке захоплення швидко проходить. Але як тільки в сім'ї з'являється малюк, він терпляче складає розрізнені сімейні пазли, щоб зберегти рівновагу в батьківському домі. Для дітей здатний жертвувати свободою, обмежити особисті інтереси.