Що означає ім'я Яна, походження імені

Жіноча форма від імені Ян (західнослов'янської й прибалтійської форм імені Іоанн, Іван). По іншій версії, виникло, можливо, від латинського Янус (давньоіталійське дволике божество, бог сонця й світла).

Яна: характер та доля

У дитинстві вперта, може в будь-який момент улаштувати істерику, вимагаючи купити їй щось, не чує ніяких пояснень. Любить похизуватись перед однолітками модним платтячком, породистим щеням, дорогою іграшкою. Трохи зарозуміла.

У школі вчиться посередньо, із працею прокидається по ранках, довго одягається. Рано закохується, але намагається не показати свого почуття, тримається недоступно.

Яна - улюблениця батька, розпещена його увагою й у майбутньому чоловіку намагається побачити таке ж поклоніння. Її поводження - це поводження маленької примхливої дівчинки, за якою потрібно постійно доглядати й потурати всім її примхам. Рідкий чоловік витримає таке, якщо він ще й ревнивий.

Яна обожнює чоловіче товариство, прекрасно розбирається в психології чоловіків, маніпулює ними, можна сказати, одним рухом брів. Характерні для неї театральність, манірність, емоційність дозволяють майже завжди домагатися свого - як у відносинах із чоловіками, так і у всьому іншому.

Не жалкує грошей на вбрання й косметику, приваблива. У необхідних випадках стає чарівною, м'якою, доброзичливою, що відразу розташовує до неї людей.

Яна у коханні та шлюбі

Зі свекрухою нерідко не уживається - та не відчуває великого задоволення від того, що син перебуває під каблуком у невістки й терпить її капризи. Дитину звичайно Яна заводить одну, дуже любить і балує її. Ревнива. Чоловік, незважаючи на складності Яниного характеру, сімейним життям, як правило, задоволений.

Ім'я пасує Левам, Ракам, Тельцям більше, ніж Дівам, Козерогам, Овнам, Стрільцям, Близнюкам, Скорпіонам.