Значення і Походження імені Фома: це давнє біблійне ім'я в перекладі означає "Близнюк". В Європі ім'я Фома поширене в іншій транскрипції - Томас.

Перш за все в енергетиці імені Фома слід відзначити врівноваженість між допитливістю, уявою і обережністю. Крім того, не можна залишити осторонь і такі риси енергетики, як заглибленість і прагнення до самоаналізу.

У дитинстві хлопчики, названі ці ім'ям, старанні і відмінно розбираються в природних науках. Вони захоплюються технікою і механікою з самого раннього віку, довго люблять що-небудь майструвати і конструювати. Фома добре розбирається в комп'ютері, геометрії і фізиці.

Ставши дорослим, цей хлопець не прагне до лідерства, завжди доброзичливий і не йде на конфлікти. Може здатися, що він нудний, але це не так. Просто Фома трохи потайливий, хоча за характером він природжений дослідник. Його цікавить все нове і незвичайне, тому чоловік досягає успіху в професії конструктора, програміста або інженера. Також йому сподобається наукова робота в галузі машинобудування, космічної та військової промисловості. Фома ніколи не буде сидіти без роботи, він завжди затребуваний і необхідний.

Фома впевнено входить в будь-який колектив. Він спокійний, самостійний, в лідери не прагне. Внутрішньо-філософ, скептик, зовні врівноважений, неквапливий, добродушний. Він не вступає в конфлікти, дуже обережний в судженнях про людей. Фома дотепний, але гумор його нелегкий, в ньому проглядає іронічне ставлення до людської суєти. Професія у нього, що вимагає зосередженості, він не любить порожніх розмов, не відволікаючись, зайнятий своєю справою.