Ім'я Галактіон у перекладі з давньогрецького означає "молочний". Святий заступник - преподобний Галактіон (у миру Гаврило) Вологодський. Він прийняв чернецтво й прославився строгим подвижництвом. По своїй природі Галактіон гарний актор. Зовні він спокійний, добрий, покладливий. Але ви ніколи не довідаєтеся, що саме він думає про вас.

Галактіон звичайно не афішує свою думку. Терпіння йому не займати! Його впертість допомагає йому домагатися свого - верб кар'єрі, і в любові. Людина товариська, чуйна, що вміє добре доглядати, він з легкістю сходиться з людьми, одержуючи від них повагу й підтримку. У день іменин, Галактіон, ми від усього серця хочемо поздоровити вас і побажати справжніх друзів, радісних подій, незвичайних знайомств, що запам'ятовуються, земних благ, великої удачі, ясного неба над головою. У вашому імені є щось космічне, галактичне, воно сповнене таємниць і загадок!

Нехай часом ваші вчинки смішать, і навіть трохи лякають. Спробуйте щось нове для себе, відкрийте нові таланти. Зробіть своїм головним девізом слова "любити, любити, любити". Адже той, хто любить, ніколи не буде самотній. Нехай у вашому будинку завжди буде свято, у вашій душі спокій, у вашому серці весна, а ваше життя повне щастя.