Що означає ім'я Володимир

Це ім'я має слов'янське походження, складається із двох корінь: "волод" (володіти) і "мир", тобто той, хто володіє світом.

Володимир: характер та доля

Володимир з раннього дитинства проявляє допитливість і прагне перевірити свої знання на практиці. Він схильний до ризику й навіть до авантюр. Прагне в компанії однолітків зайняти провідне положення. Прислухається до порад батьків.

У навчанні найкраще йому даються технічні науки, але ставку у своєму просуванні по службовим сходам Володимир у першу чергу робить на суспільну діяльність. Не вступає в конфлікти, уникає прямого зіткнення під час обговорення спірних питань. У побуті Володимир особливо цінує комфорт. Він любить гарні меблі, дорогий порцеляновий посуд, килими, картини. Прагне до ідеальної чистоти й порядку, тому є противником утримання в будинку кішок, собак і всякої іншої живності.

Максимум, на що він може погодитися - це яка-небудь невелика рослина у квітковому горщику. У людях насамперед цінує розум і силу. Має швидку реакцію на події, що відбуваються, здатний прийняти самостійне рішення. Випробовує слабість до похвал у свою адресу. Для Володимира дуже важлива думка про нього навколишніх.

Володимир у коханні та шлюбі

Володимира більше цікавлять жінки з наявністю романтичних якостей, і в меншому ступені його хвилює, чи здатна жінка організувати святкову вечерю. Володимир вірний у шлюбі, але не через особисту прихильність до дружини, а скоріше в силу великої зайнятості й небажання зіпсувати своє добре налагоджене життя. Перекладає на дружину повсякденні турботи, пов'язані з вихованням дітей, але з охотою допоможе розібратися в домашньому завданні.