Дональд (означає: володар світу) - європейське ім'я.

У ранньому віці часто хворіють, у них нестійка нервова система. У певних ситуаціях проявляють агресивність, дуже вперті. Схожі зовні на матір, характером - на батька.

"Зимові" - талановиті, але конфліктні, тому можуть часто міняти роботу. "Літні" - зі складним духовним світом, фантазією, дуже спостережливі. Уміють долати перешкоди й завдяки своїй прагматичности досягають успіхів у житті. Люблять докопуватися до дріб'язків.

За професією Дональди біологи, юристи, історики конструктори, музиканти. У шлюбі в них народжуються дівчинки, хоча чоловік і жінка хотіли б більше мати синів. Прекрасно водять машину, люблять роз'їзди й більшу частину життя проводять у дорозі. Деякі з них так і не розкривають своїх талантів. "Зимові" - поборники справедливості, завжди захистять своїх колег від сваволі начальства. Де б не працювали, усюди навколо них друзі. За яку би справу не узялися, доведуть до кінця. Гарні сини, хоча з матір'ю відносини непрості.

"Літнім" у шлюбі не щастить, часто їм шкодить надмірна доброта. Вони допитливі, у них особлива пристрасть до пригодницької літератури й самі непогано володіють пером: серед них є письменники. Ніколи не нав'язують своєї думки. У цілому це дуже неординарні люди.