Що означає ім'я Броніслав

Ім'я Броніслав має слов'янське походження, походить від слів броня, боронити і слава,  "славний захисник". Ім'я поширене в західних слов'ян: поляків, чехів, словаків, західних українців.

Броніслав: характер та доля

У дитинстві вперті й хитрі, з нестійкою нервовою системою. Дуже схожі на матір і зовні, і характером. У школі задиристі, уперті, можуть робити все на зло. Дорослі Броніслави набагато спокійніші. Уперті й принципові, вони вчаться добре, успішно закінчують інститути. За професією - інженери, математики, історики, офіціанти, адміністратори, педагоги, льотчики, хірурги.

Перебирають наречених і довго не одружуються, тому що занадто люблять себе. У житті їм звичайно щастить, вони гнучкі й уміють вести справи. У сім'ї не лідери, воліють для власного спокою віддати цю роль дружині. "Зимові" - складні натури: не дуже говіркі. Обережно вибирають собі друзів. Гарні аналітики, усе продумують заздалегідь. У них непогана інтуїція, вони сміливі. В екстремальних ситуаціях зібрані, завжди стоять за праву справу й часто страждають через це. Займаються плаванням і бігцем, але тільки для здоров'я. Люблять мемуари й пригодницьку літературу. Працьовиті.

"Весняні" - з відкритим характером, хитрі, "роблять кар'єру" у гарному змісті слова, відмінні оратори, у них гарний почерк. Деякі Броніслави ледачі, люблять ранком поспати, спокійно реагують на складні ситуації.