Це ім'я європейське, у святцях такого імені немає. Швидше за все, воно скандинавське, ним називали дітей тільки в заможних сім'ях. Часто неправильно вбачають у цьому імені скорочену назва Великої Жовтневої революції.

Характер цих хлопчиків доставляє батькам багато хвилювань: вони рухливі, уперті, наполегливі, виховуються звичайно в заможних сім'ях. Схожі на матерів і зовні, і внутрішньо. Люблять тварин, займаються музикою. Захоплив і ранимі, вибирають собі друзів з розбором і дружать із ними до повноліття.

Захоплюються нумізматикою. У віці від десяти до п'ятнадцяти років багато занепокоєння їм приносить хворе горло. "Зимові" Велори - уперті, люблять скрізь бути першими, прагматичні. Часто любуються собою перед дзеркалом. Ця звичка виробилася в породжених у березні. Вони кар'єристи й до тридцяти років досягають певного успіху.

За професією вони можуть бути водіями, педагогами, військовими, юристами, письменниками, художниками, архітекторами, танцівниками, співаками, кухарями, перукарями. Женяться пізно. Люблять естрадну музику. Гостинні й уміють розважати гостей, часто добре готують.