Що означає ім'я Лілія

Ім'я від латинського слова  Lilium - назвою квітки, в перекладі означає "чистий", "невинний", "симпатичний". З санскриту ім'я (लीला (Leela) означає гра, ілюзія.

Лілія: характер та доля

Вона найчастіше симпатична й тендітна, здається спокійною й невибагливою. Насправді вона вперта й некерована. Лілія - маленький тиран. Нема, здається, межі її вигадкам.

Любить здаватися слабкою й всіма скривдженою, при конфліктній ситуації прикидається хворою. Замолоду спілкування Лілії з навколишніми стає більше рівним. Вона майже не чіпляється до рідних; якщо в родині час від часу й спалахують сварки, то в основному навколо вимог Лілії мати найбільш модний одяг. У таких випадках вона знову перетворюється в маленьку примхливу дівчинку. Шанувальників звичайно в Лілії багато, хлопців приваблює її чарівність, кокетливість, уміння яскраво одягатися. Лілія добра й незлопам'ятна, у будь-якій компанії почуває себе розкуто, уміє від душі посміятися й повеселитися.

Лілія у коханні та шлюбі

Любить пофліртувати, темпераментна. У неї багато подружок, які заздрять її вмінню управляти чоловіками й намагаються в Лілії цьому навчитися, не проти і позлословити із цього приводу.

Вона влюблива, але не настільки, щоб піти за своїм обранцем на край світу. Ліліна мама давно вже махнула рукою на пізні повернення додому й на її незліченних кавалерів, і, утішаючи себе приказкою "Дівчина не травушка, не виросте без славушки", - сподівається на краще.

Найчастіше так і відбувається. Лілія звичайно вдало виходить заміж. Бажано, щоб чоловік був старше й мудріше за неї, був заздалегідь готовий терпіти її вибрики. Із самого початку сімейного життя йому доведеться звикати до того, що в Лілії постійно міняється настрій. Дрібні недоліки Лілії компенсуються незлобливим характером, сострадательностью.

Чоловік звичайно дуже любить свою Лілію, не обмежує її в убраннях і подарунках, не зауважує її безгосподарності й неакуратності. Періодичні скандали із цього приводу їй улаштовує свекруха, але Лілія, на щастя, має властивість " не чути" того, що їй неприємно.

Іноді на неї находить натхнення й вона починає займатися вихованням дітей, через же якийсь час може зовсім забути про них, відправившись із подружкою по магазинах. При нагоді Лілія може зрадити чоловікові, але, відчувши, що це загрожує її сімейному благополуччю, відразу відмовиться від компрометуючого її зв'язку.

Цим ім'ям добре назвати Рака, Риб, Терези. Не підходить воно Овнам, Стрільцям, Левам, Тельцям, Дівам і Козерогам.