Ім'я Прохор походить від давньогрецького імені Прохорос, яке утворилося від слова «прохореуо». Ім'я перекладається як» керувати хором “бути попереду хору". Ще одне значення імені Прохор “заспівувати". Він добре тримається в суспільстві, вміє управляти своїми емоціями. Однак його постійно потрібно завантажувати роботою, інакше прокинеться його природжений недолік-лінь.

Прохор - дратівливий, не дуже товариський, але чарівна людина, ревнивий, значення імені приймає все близько до серця. Прохор працездатний, відповідально ставиться до справи, але не кар'єрист, умілець, у нього в руках все сперечається. Він гостинний, хороший сім'янин, поступливий чоловік, вимогливий і ласкавий батько.

"Зимові" Прохори - уперті, наполегливі. Це типові правдошукачі й на цьому поприщі часто набивають собі синці. Дуже діяльні, але не кар'єристи. Усе, що їм доручають, роблять ґрунтовно. Прохори звичайно гарні собою, чарівні й викликають симпатії людей. Ревниві й приймають все близко до серця. В "літніх" - "золоті руки", у господарстві в них усе спориться.

В цілому якби не запальність Прохора, то його характер можна було б назвати сприятливим для життя і кар'єри. Якщо йому вдасться дещо пом'якшити свій прямолінійний характер і замість того, щоб намагатися стримати роздратування, спробувати легше ставитися до життя, намагаючись зрозуміти і прийняти людей такими, якими вони є, то це позбавить Прохора від безлічі проблем і вивільнить його енергію для плідної роботи або для самостійного бізнесу.

Сім'я і шлюб

Обраниця Прохора - це щаслива жінка, якій, однак, доводиться звикатися з «правдолюбством» чоловіка і його звичкою вставати на бік знедолених. Якщо вона справляється з цим, а можливі приводи для ревнощів зводяться до нуля, сім'я міцна і щаслива, без фінансових проблем. Носій цього імені-люблячий і турботливий батько, уважний чоловік, що не шукає утіх на стороні. Для нього сім'я-це оплот, надійний тил і фортеця.