Це давньоєврейське ім'я перекладається як “сонячний".

Носіїв цього імені відрізняє міцне фізичне здоров'я. Здебільшого, це пояснюється тим, що з дитинства Самсон веде рухливий, активний спосіб життя, захоплюється спортом. До алкоголю і куріння Самсон ставиться негативно, хоча іноді, в компанії, може дозволити собі випити. Самсон добре сходиться з абсолютно різними людьми, завдяки своїй доброзичливій, відкритій вдачі. Йому цікаво знайомитися, ділитися з новими приятелями своїми думками та ідеями. Однак Самсон іноді часто довіряє тим, кого знає недостатньо добре і хто недостойний його довіри і дружби. Нерідко це призводить до того, що він сильно розчаровується в людині, але Самсон вміє прощати і готовий пробачити все, крім зради.

Для нього величезне значення має місце в соціальній ієрархії. Найчастіше він сходиться з впливовими людьми, що володіють не тільки хорошим матеріальним становищем, а й статусом в суспільстві. Його поважають за знання і професійну компетентність.

Самсон здатний бути досить жорстоким до людей, які стоять на його шляху, заважають працювати або породжують проблеми. Дуже часто такий чоловік, поряд з багатьма талантами, може здатися сором'язливим і замкнутим. Навряд чи це є його справжня характеристика. Таємниця імені Самсон криється в артистичності і здатності перевтілюватися, правда, в певних умовах. Така людина твердо стоїть на ногах, сміливо йде по життю, вміє працювати над власними помилками і аналізувати перемоги

Кохання та шлюб

Самсон - справжній романтик, проте не прагне до короткострокових відносин. Він мріє зустріти свою другу половину, любов всього свого життя. Коли він зустрічає дівчину, яка, як йому здається, – його доля, він готовий заради неї на все. Але з пропозицією руки і серця Самсон не поспішає, хоча серйозні відносини його зовсім не лякають. Просто він дуже відповідально ставиться до шлюбу і вважає, що для нього потрібна фінансова незалежність. Одружившись, Самсон не вимагає від своєї дружини багато чого. Він намагається не навантажувати її домашніми клопотами, побутовими проблемами. Самсон хоче, щоб його дружина була щаслива і ні в чому не потребувала. І навіть тоді, коли в сімейному житті настає важкий час, Самсон не заводить романів на стороні. Він не сприймає брехню в будь-яких проявах, вважає це неприпустимим. До своїх дітей Самсон дуже прив'язаний. Він намагається прищепити їм любов до здорового способу життя, чесність, відповідальність, порядність.