Це ім'я того ж кореня, що й Максим.

Розвиваються, як всі діти. Вдумливі, наполегливі й дуже працьовиті. Зовні схожі на матір, характером - на батька. Від батька успадковують працьовитість, від матері - розум. У школі вчаться добре, у них багато друзів. Вони ласкаві й добрі, але вперті у своїх діях. Займаються спортом. Домосіди. Часто релігійні.

Дорослі Максимиліани - соромливі, але незважаючи на це, у принципових питаннях не йдуть на поступки й не міняють своїх переконань. Багато подорожують по країні. Віддані сім'ї. За професією ці чоловіки: інженери, артисти, тренери, програмісти, перукарі, електрики, слюсарі, столяри.

У шлюбі їм часто не щастить, але вони проявляють завидне терпіння, і діти прив'язані до них навіть більше, ніж до матері. Люблять природу й тварин. Господарські. Ім'я Максиміліан пішло від давньоримського Максим. З латинського "maxima" воно переводиться як "найбільший", "найвищий", "самий великий", "нащадок великого". Запозичено з візантійської культури в момент її розквіту. У цей день ми згадуємо святого Максиміліана Ефеського, що прийняв мученицьку смерть за християнську віру.

Максиміліан виступав у боротьбі проти засилля язичества й закликав своїх співвітчизників послухатися "гласу Господня", зціляв недуги й давав стражденним розраду. Максиміліан відрізняється сильним характером, має гострий розум і ділову хватку. Почитає батьків і свою сім'ю.