Що означає ім'я Давид

У перекладі з давньоєврейського "דָּוִד" Давид означає - "улюблений". В мусульманських країнах ім'я широко відоме як Дауд.

Давид: характер та доля

Характер гордий, наполегливий, прагматичний. Давиди товариські, оточені друзями, але саме через них мають багато неприємностей. Схожі на матір. Мають незвичайну фізичну силу.

Нетерпимі до неправди, можуть розлютитись, але відразу швидко відходять, зла не тримають. "Зимові" - гарні спортсмени (борці, боксери), домагаються непоганих результатів. У деяких з них у спорті все життя. "Літні" - люди незвичайно добрі, обожнюють дітей, та й самі народжуються в багатодітній сім'ї. Дуже працьовиті. Освоюють професії інженерів, тренерів, адміністраторів, художників, кухарів, закрійників, фрезерувальників, ювелірів. Володіють даром переконувати, ніколи нічого не обіцяють, якщо не можуть зробити.Ці люди, як правило, чудово готують і зможуть заткнути за пояс навіть досвідчену господарку. Намагаються подолати свої недоліки - і цілком успішно.

Давид у коханні та шлюбі

Давиди сильно прив'язані до сімейного вогнища й намагаються як можна більше допомагати своїм прекрасним супутницям.У першому шлюбі виникають проблеми, другий більш вдалий. Давид готовий багатьом пожертвувати, щоб друга половинка була дійсно щаслива. Всі свої сили віддає на створення міцної і спокійної сім'ї. Стає зразковим сім'янином.