У римській міфології Аврора: богиня ранкової зорі. Аврора - людина складна, непередбачувана. У ранньому дитинстві ці малята доставляють багато турбот і батькам, і вихователям. Вони дратівливі, примхливі й уперті. Схожі на батька, характером же - у матір. Піддані простудним захворюванням, у них уразлива нервова система. Учаться непогано, займаються музикою, танцями. Захоплюються читанням.

Дорослішаючи, залишаються такими ж наполегливими й упертими. "Зимові" іноді так і не виходять заміж, оскільки схильні до занадто високої самооцінки. Потрібно віддати їм належне - вони й справді талановиті. Прагнуть за всяку ціну блищати в товаристві. Породжені взимку Аврори - марнотратки, охоче подорожують по містах і країнам, якщо представляється така можливість.

"Осінні" - розважливі й не роблять необдуманих учинків. У їхньому житті не буде несподіванок - вони усе прорахують заздалегідь. Ці жінки терплячі й чутливі. У шлюбі цілком щасливі, у родині прагнуть лідирувати, хоча на роботі воліють триматися в тіні. Їм не властиві хвастощі.

Аврори будь-яку справу доводять до кінця. У них неординарне мислення, і одягаються вони нестандартно. Улюблені кольори: фіолетовий, коричневий і голубий.

"Літні" - натури захопливі, романтичні. Із всієї літератури віддають перевагу поезії й пишуть вірші.