Ім'я походить від давньоруських слів "вяче", що означає "більше", і "слав" (слава).

В'ячеслави - міцні хлопчики, мають витривалість і силу волі. Батькам потрібно віддати В'ячеслава в спортивну секцію. Маючи фізичну силу, він завжди буде боротися з несправедливістю, захистить слабкого.

В'ячеслав запальний, може миттєво спалахнути, схильний до імпульсивних учинків. Може дати волю нападам гніву. Також швидко остигає й, відчуваючи провину, стає більше покладливим. Женитися намагається на розумній дівчині. У майбутній дружині буде цінувати красу, індивідуальність, відсутність комплексів. У сім'ї надійний, надає допомогу , займається з дітьми. Вся домашня робота для нього однакова. Він може приготувати обід, сам змайструвати полиці. Відносини в сім'ї будує на довірі, але якщо буде обманутий, то відмовить в довірі назавжди.

Важливе місце в житті займає робота, Всі справи доводить до кінця. Відповідально ставиться до будь-яких доручень. Однаково процвітає в будь-яких професіях. Якщо у В'ячеслава є автомобіль, то ремонтні роботи буде намагатися зробити сам. Любить приймати гостей, спиртним не зловживає.