Старе, рідке ім'я, походить від назви міста Рим.

Римма ще дитиною виділяється здатністю встановити контакт із людиною, завоювати її довіру. Вона почуває, як краще поводитися, що потрібно сказати, щоб домогтися свого й одержати улюблену цукерку або подовше погуляти у дворі.

Спритно обмінюється із хлопцями всякими дріб'язковими штучками, залишаючись при цьому завжди у виграші. Якщо ці здібності в майбутньому будуть розвиватися, то з неї може вийти непоганий бізнесмен. На роботі Римма не виділяється особливим старанням, але її природний розум, спостережливість і хитрість дозволяють їй завжди домагатися поставленої мети.

Вийти заміж за людину, що сподобалася їй, Риммі не становить труднощів. Вона яскрава й приваблива жінка, здатна захопити будь-якого чоловіка. Шукає супутника, здатного по достоїнству оцінити її кращі якості й терпляче переносити всі її капризи. Одним з головних достоїнств чоловіка для Римми є здатність забезпечити матеріально родину.

Римма - гарна куховарка, найкраще їй вдаються пироги й млинці. Квартиру тримає у чистоті, але не завжди їй вдається створити зразковий порядок у речах дітей і чоловіка.