Наполеглива, трохи вперта дівчинка дуже схожа на батька не тільки зовні, але й багатьма рисами характеру. Вона незакомплексованна й незалежна, любить свободу дій, легко сходитися з людьми, може так само легко розірвати відносини, якщо розчарується в людині.

Згодом буде жалкувати про це, але з гордості не зробить першого кроку до примирення. Маленьку Таїру відрізняє честолюбство: у школі завжди прагне до високих оцінок і довго переживає, якщо її очікування не виправдуються. У ній дуже розвинене почуття справедливості - якщо знає, що права, буде рішуче відстоювати свою точку зору. Тим часом вона уживчива, не створює конфліктних ситуацій ні вдома, ні на роботі, хоча пристосовуватися до начальства не в її правилах.

"Зимові" - серйозні й розважливі, хоча й схильні діяти під впливом раптового спонукання; пізніше, охоловши, можуть прийняти розумне рішення або заспокоїти людину, яку скривдила їхня імпульсивність. Володіють великої силою волі й домагаються задуманого.

Це жінки "позитивного" типу. У них золоті руки, вони "компанійські", будинок їх завжди відкритий для друзів, але зі свекрухою їм краще жити нарізно. "Зимові" Таїри - звичайно матері синів.

"Літні" - бувають двічі замужні або залишаються самотніми. "Осінні" - розважливі, важко сходяться з людьми й не менш важко розлучаються. Рукодільниці, любительки дивитися багатосерійні телевізійні фільми (у такі моменти їх краще не чіпати!), їдять багато солодкого, часто скаржаться на горло. Їхня пристрасть - гарний посуд і різні дрібнички.

За професією Таїри: лікарі, педагоги, програмісти, кравці, продавці, перукарі.