Коли відзначають міжнародний день лялькаря?

Міжнародний день лялькаря відзначають щороку 21 березня.

Офіційні привітання до міжнародного дня лялькаря

Вітаємо з Міжнародним днем лялькаря, бажаємо масу прекрасних ідей в роботі, чудових постановок та найщиріших оплесків у вашу честь. Хай кожна ваша вистава, дарує глядачеві неймовірний заряд позитивної енергії та радості. Хай кожна ваша робота стає справжнім шедевром у вихованні маленьких українців.

_____________________

Вітаємо зі святом всіх працівників театру ляльок, а також шанувальників мистецтва гри ляльки! "Театр ляльок" - це справжній світ, який зачаровує своєю загадковістю і, разом з тим, це можливість для найменших глядачів отримати моральне, патріотичне та поведінкове виховання. За допомогою ляльки, ви здатні торкнутись найніжніших струн кожної душі. Завдяки таланту та творчій майстерності лялькарів кожна зустріч з живою казкою перетворюється для юних шанувальників театру на чарівну пригоду, яка дарує радість і наповнює життя яскравими і фантастичними переживаннями, вводить до прекрасного світу театрального мистецтва, допомагає стати на шлях добра і справедливості, формує поняття про справжні людські цінності. Бажаємо невичерпного творчого натхнення, високих досягнень, яскравих театральних подій, нових прем'єр та гастролей, цікавих зустрічей! Нехай кожен Ваш день буде світлим і сонячним, зігрітим теплом глядацьких сердець!

_____________________

Від щирого серця вітаємо вас з Міжнародним днем лялькаря! Ви наповнюєте дитячий світ кожного покоління. Світ ляльок - це невинність дитинства, його чистота та безпосередність, це - мудрість філософа та практична педагогіка. Разом зі своїми ляльками ви дивуєте, розвеселяєте не тільки дітей, а й дорослих. Ви вмієте оживляти свою ляльку, передавати через неї емоції залу з глядачами. Ви зберігаєте віру в чудо та казку, намагаєтесь донести хоча б частинку правильного світогляду. Спасибі за ваш талант, за творчість, за гарний настрій! Бажаємо вам творчих успіхів, невичерпного натхнення, багатої фантазії та їх чудових втілень. Бажаємо нових прекрасних ляльок, аншлагів на виставах, визнання і любові глядачів, позитиву в роботі та в житті! Нехай сьогодні всі дітки опиняться в театрах ляльок та подарують вам неймовірні та казкові емоції.

 

Неофіційні та особисті привітання до міжнародного дня лялькаря

Із задоволенням вітаю тебе з твоїм чудовим святом - Днем лялькаря! Твоє прекрасна благородна справа є дуже важливою і необхідно для всіх людей. Ти допомагаєш повірити в казку, створюєш чарівний світ. Від щирого серця бажаю тобі творчого натхнення, захопливої уяви, подальших успіхів у розвитку професійних здібностей, гідного визнання, добробуту, прекрасного настрою, та нескінченного казкового щастя!

_____________________

Маю приємну нагоду привітати театральний колектив, який своєю творчістю допомагає благородній справі - привертає увагу суспільства до виховання молодшого покоління. Ця допомога йде через казку, велику світову літературу, сучасну драматургію, історію наших предків. Дякую за сприяння у естетичному збагаченню маленького українця. З Міжнародним днем лялькаря!

_____________________

Вітаю з Міжнародним днем лялькаря і від щирого серця бажаю завжди придумувати нові і незвичайні образи, любити своїх ляльок та дітей, дарувати публіці яскраві емоції та відмінний настрій. Твої лялькові шоу фантастичні, виступи та спектаклі надзвичайно захопливі. Бажаю процвітання, загального визнання твоїх талантів. Бажаю великих можливостей для щастя в твоєму житті!