Коли відзначають день сантехніка?

День сантехніка відзначають щороку 11 березня

Офіційні привітання до дня сантехніка

Вітаємо незамінних працівників сучасного побуту! Не можливо уявити сьогодення без людей вашої спеціальності. Від того наскільки професійно ви виконуєте свою роботу, залежить стан водопровідних труб, систем опалення, а також робота кожного крану, кожного з'єднання в системі забезпечення благ цивілізації кожного дому. Бажаємо вам, наші дорогі сантехніки, здоров'я, професійних умінь, ерудиції, зважених рішень, якісних матеріалів. Ми раді, якщо знаходимо справжнього професіонала, який виручить і в потрібну мить прийде на допомогу. Ми радіємо, що ви наскільки хороші майстри, що робите роботу якісно і на роки.

Щиро дякуємо кожному спеціалісту, прийміть наші вітання з Всесвітнім днем сантехніка!

_____________________

Шановні сантехніки, люди, які приходять на допомогу, коли виникають неприємні ситуації побутових благ. Ви, майстри кранів, гідравлічних систем та прикрих ситуацій, завжди поспішаєте на допомогу. Після ваших візитів, життя знову стає звичним, а побут комфортним. Вітаємо сьогодні вас з професійним святом усіх сантехніків! Бажаємо вам хорошого самопочуття та настрою. Нехай не буде поломок в вашому домі, а лиш радість та тепло зігрівають ваш відпочинок від трудових буднів!

Неофіційні та особисті привітання до дня сантехніка

Хай з крану твого життя тече рікою щастя! Хай в потрібну хвилину знаходиться відповідний ключ для успіху. Вітаю з професійним святом, дорогий сантехніку! Бажаю відмінного здоров'я, міцної нервової системи, якісної роботи, достойного життя.

_____________________

Людину-рятівника сучасного життя, чудового сантехніка, вітаю з професійним святом!

Бажаю якісної роботи та щирої подяки за працю. Нехай під рукою завжди будуть потрібні інструменти та необхідні деталі. Будь завжди хорошим спеціалістом, нехай будь-які поломки будуть для тебе легкими завданнями з швидкими та надійним рішеннями. Бажаю міцного здоров'я і чудового настрою, ентузіазму в діяльності, вдалих вирішень в поставлених завданнях.

_____________________

Бажаю, хай завжди відмінно працює опалення та не знає поломок водопровід, хай в твоєму домі завжди буде тепло, а крани працюють справно. Бажаю успіху в повсякденній праці. Бажаю вдячних клієнтів та якісних ремонтів. Бажаю здоров'я та задоволення від кожного прожитого дня. Вітаю з професійним святом!