Коли відзначають день письменника?

Всесвітній день письменника відзначається щороку 3-ого березня за рішенням 48-го конгресу Міжнародного Пен-клубу, який відбувся 12-18 січня 1986 року. Насправді, точна назва цього свята звучить так - Всесвітній день миру для письменника.

Офіційні привітання до всесвітнього дня письменника

Дорогі наші письменники і поети, а також любителі поезії! Вітаємо вас з Всесвітнім днем письменника! Ми щиро вдячні вам, майстрам чарівного світу, який ви створюєте. Нас заворожує і захоплює можливість побувати в казці, зануритися в світ чуда, де все можливо і мрії завжди збуваються. Нам дуже подобається згадувати історичні факти у історичному романі, чи розгадувати закінчення кримінального твору. Ми радо подорожуємо по планеті чи у відкритому космосі. Бажаємо вам, наші дорогі письменники, міцного здоров'я, творчих успіхів та нових літературних шедеврів. Хай життя вас винагороджує визнанням і дарує якнайбільше радісних, яскравих і позитивних моментів.

_____________________

Дорогі письменники і письменниці, з професійним та творчим святом вас! Хай натхнення ніколи вас не покидає, а рядки лягають на сторінки легко і невимушено. Хай твори ваші будуть популярними. Хай видання друкують ваші роботи великими тиражами. Критики, нехай симпатизують вашому стилю і будуть прихильні до вашої творчості. Удачі вам у всіх ваших роботах, позитивних відгуках та визнання читачів. Вітаємо з професійним святом!

 

Неофіційні та особисті привітання до всесвітнього дня письменника

Я хотіла б привітати тебе особисто, мій улюблений письменник! У цей святковий день всі вихваляють твої твори, радіють твоїм досягненням, насолоджуються твоєю творчістю. А мені хочеться побажати тобі особистого щастя, невичерпної енергії, цікавих подій у житті, неординарних особистостей на життєвому шляху. Живи у мирі та злагоді зі своїм серцем і завжди дотримуйтесь його порад.

_____________________

Нехай кожна сторінка твого життя сяє фантастичними кольорами щастя, а кожен новий розділ буде ще цікавішим! Незабутні моменти нехай не закінчуються, а продовжують дарувати надію та натхнення для написання нових шедеврів! Вітаю з Всесвітнім днем письменника!

_____________________

Вітаю з Всесвітнім днем письменника. Хочу побажати, щоб кожен новий день дарував прекрасні ідеї та цікаві задуми. Хай натхнення ніколи не покидає твою душу. Хай кожна мить життя буде насиченою та чарівною, щоб творити і писати допомагала любов близьких і теплота рідних сердець.