Коли Відзначається день землевпорядника?

День землевпорядника відзначається у 2-у неділю березня. Дата встановлена Указом Президента України в 1999 році.

Офіційні привітання до дня землевпорядника

Шановні працівники землевпорядної галузі! Щиро вітаємо вас з професійним святом. Наша земля - це найцінніший ресурс України. Бережіть нашу землю. Бажаємо вам завжди допомагати у законному відведенні земельних ділянок для громадських потреб чи фермерських господарств, промислових підприємств чи приватних будинків. Пильно слідкуйте за дотриманням меж та розмірів земельних наділів, відповідно до закону України. Займайте завжди сторону справедливості у вирішенні земельних суперечок. Нехай облік та моніторинг земель та угідь району буде під вашим надійним контролем.

_____________________

Вітаємо з Днем землевпорядника! Ви обрали важливу галузь для своєї професійної діяльності! Ваша праця вимагає надзвичайної точності та детальності, постійного контролю за змінами та новинами законодавства. Ви часто зустрічаєтесь з суперечками та перебуваєте через це у не надто дружній атмосфері. Тому бажаємо кожному з вас, ясного розуму та високих моральних якостей, будьте уважні та точні у професійних питаннях. бажаємо міцного здоров'я в будь-яку пору року бережіть наші землі, як найдорожче, для суверенної України та кожного її мешканця, перш за все.

 

Особисті та неофіційні привітання до дня землевпорядника

Вітаю з Днем землевпорядника! В полі чи офісі, серед простих громадян чи поважних осіб, бажаю тримати високу марку та завжди бути високопрофесійною людиною. Нехай здоров'я буде міцним, розум ясним, знання точними, душа щирою. Від рідних та близьких любові, від начальства - поваги. Будь щасливим та успішним. З професійним святом, тебе!

_____________________

Від щирого серця хочу побажати правильних рішень та вірних замірів, чітких розподілів та меж, наснаги до роботи, відмінних ідей та доброго здоров'я, успіхів та знань. Бажаю високих досягнень в житті, неймовірного щастя та щирої любові.

_____________________

Бажаю професійного росту, хорошого здоров'я, особистого щастя. Будь завжди веселим та життєрадісним, будь справжнім патріотом своєї землі. Не піддавайся спокусам, уникай не правильних шляхів та "слизьких" доріг. Нехай доля тебе береже і посилає лиш радість та удачу. Вітаю з Днем землевпорядника!