Коли відзначають день працівників житлово-комунального господарства?

Відзначається в Україні у третю неділю березня як професійне свято працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

Офіційні привітання до дня працівників житлово-комунального господарства

Шановні наші працівники побутового обслуговування та працівники житлово-комунального господарства! Сьогодні Ваше професійне свято. Вітаємо вас! Хочемо сказати вам, наші дорогі друзі, що ту працю, яку ви робите кожного дня, заради нас ми дуже цінуємо та дуже вам вдячні. Хочемо побажати вам міцного здоров'я, фізичних і моральних сил, мудрості, терпіння та натхнення. Спасибі вам, наші хороші, за ентузіазм, оптимізм та почуття гумору. Залишайтеся завжди такими ж активними, веселими, працьовитими та доброзичливими. Щастя вам, наші дорогі, миру та добра!

_____________________

Від щирого серця хочемо привітати вас сьогодні з професійним святом - Днем працівника житлово - комунальгого господарства і побутового обслуговування населення! Всі ви кожного дня трудитесь для того, щоб навколо нас підтримувати порядок та комфорт, чистоту та красу. Більшість людей, насолоджуючись цією красою навколо себе, навіть не задумуються, скільки зусиль докладається кожного дня, щоб підтримувати такий порядок. Дякуємо вам за вашу постійну роботу. Бажаємо вам багато сили та енергії, ентузіазму та натхнення. Нехай новий професійний рік принесе вам цікаві та приємні історії, хороші спогади та достойну заробітню плату.

Особисті та неофіційні привітання до дня працівників житлово-комунального господарства

Вітаю з святом чистоти та краси навколо нас! Твоя праця вимагає багато сил і терпіння. Ти на передовій чистоти, порядку та краси. Я хочу побажати тобі міцного здоров'я, невичерпної енергії, процвітання, позитивних емоцій і яскравих перспектив. Нехай твоє професійне свято приносить тільки позитив, а робочі дні проходить швидко.

_____________________

Вітаю З Днем ЖКГ кращого працівника! Бажаю тобі чути багато приємних слів на свою адресу, поваги та вдячності. Головне не впадай у відчай, продовжуйте далі робити свою роботу, адже у тебе це виходить краще за всіх.

_____________________

Вітаю комунального працівника з професійним святом - Днем ЖКГ! У тебе не проста професія, тож бажаю тобі успіхів у роботі, вдячних жителів міста, зростання заробітної плати, здоров'я та добробуту!